KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10952452
nr 1095 2452
Lars Hofsjö
(f. 1931), Sverige
Blandteknik, Lars Hofsjö (f. 1931), Frimärken, signerad, 38x28
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 mars 2017
kl 19:21:37
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
Lars Hofsjö
Läs mer om Lars Hofsjö